Pandos mažyliai, kaip ir vaikai, nuolat reikalauja dėmesio ir globos. Skirtumas tik tas, kad meilės įrodymų žaismingieji meškiukai reikalauja ne iš tėvų, o iš prižiūrėtojų, kurie tikrai ne visada turi laiko žaidimams.

Naujausiame vaizdo įraše iš Kinijos Čengdu didžiųjų pandų tyrimų ir veisimo centro, esančio pietvakarinėje šalies Sičuano provincijoje, įamžinta būtent tokia kova dėl dėmesio.

Kovo 8 dieną filmuotoje medžiagoje matoma, kaip mažasis Cheng Shi mėgaujasi keliomis prižiūrėtojos švelnumo akimirkomis. Glostymas ilgai netruko, ir centro darbuotoja pasitraukė dirbti kitų darbų, bet mažylis nusprendė jos taip lengvai nepaleisti ir nerangiai nuskubėjo iš paskos.

Ryžtinai nusiteikęs Cheng Shi leidosi paskui prižiūrėtoją medine žaidimams skirta pakyla, tačiau nuo jos nupuolė. Smagiausia, kad ši kliūtis mažylio nesustabdė, jis tarsi niekur nieko atsistojo ir tęsė žygį link išėjimo.

Deja, kai šiaip ne taip tikslą pasiekė, prižiūrėtoja jau buvo išėjusi.

Panašu, kad Cheng Shi kaip reikiant nuliūdo, jis susirado atokų ramų kampą apmąstymams. Laimei, netrukus prižiūrėtoja sugrįžo, ir mažylis gavo dar truputį taip trokšto švelnumo.