„Slaptas pandų gyvenimas“ (42 serija): patogumų ieškanti mama ir pavasariškos maudynės (0)

2204
REUTERS
2017 m. balandžio 22 d. 12:24
Kinijos Sičuano provincijoje esančiame Čengdu didžiųjų pandų tyrimų ir veisimo centre kiekvieną mielą dieną nutinka kas nors, kas priverčia nusišypsoti ar susimąstyti.

Šį kartą kamerų akiratyje jau ne pirmą kartą atsidūrė gana netradiciniais motinystės sprendimais garsėjanti didžioji panda Qifu. Šį kartą ji ir vėl nusispjovė į savo mažylės Qiyi poreikius ir savo atžala pasinaudojo kaip atrama pietaujant.

Nufilmuota, kaip didžioji panda lyg niekur nieko prisiartina prie savo devynių mėnesių mažylės, tačiau, užuot apglobusi ją švelnumu ir rūpesčiu, mama nusprendžia ją pasinaudoti savo patogumui – tiesiogine to žodžio prasme ant jos atsisėda.

Qifu atrodo labai patenkinta savo sumanymu, tačiau jos mažylė akivaizdžiai ant mamos pyksta ir stengiasi bet kokia kaina išsilaisvinti.

Apmaudu, tačiau Qifu jau ne pirmą kartą patenka į jos reputacijai nepalankią situaciją. Balandžio pradžioje buvo nufilmuota, kaip Qifu, leisdamasi iš medžio, užlipa tiesiai ant savo mažylės galvos.

Kaip ten bebūtų, Čengdu didžiųjų pandų tyrimų ir veisimo centre visada galima paganyti akis ir į nerūpestingas akimirkas.

Prieš kelias dienas centro gyventoja panda Pupu visus pradžiugino smagiomis maudynėmis. Juk kai taip meiliai šviečia pavasario saulė, galima nesibaiminant sušlapti kailiuką.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai