„Slaptas pandų gyvenimas“ (41 serija): brolių ir seserų nesutarimai, peštynės ir provokacijos (0)

1554
REUTERS
2017 m. balandžio 21 d. 10:09
Brolių ir seserų nesutarimai, peštynės ir provokacijos – išbandymai, tenkantys visoms šeimoms, kur auga daugiau nei viena atžala. Ir taip gyvena ne tik žmonės, bet ir žaviosios pandos iš Kinijos Sičuano provincijos Čengdu didžiųjų pandų tyrimų ir veisimo centro.

Pristatome jums dvynius Qingqing ir Bingbing, kurių nuotykius šeštadienį užfiksavo Čengdu centro kameros.

Mažoji Bingbing ramiausiai užsiima savo reikalais, tad nieko keisto, jog nepastebi skubriai prie jos besiartinančio dvynio brolio. Pamačiusi Qingqing ji net atšoka iš netikėtumo. Atgavusi žadą, brolį pabando letena nustumti toliau – ir ką jis čia sugalvojo.

Panašu, kad Qingqing sesutės nuotaika nė motais. Jis lyg niekur nieko išsidrebia žolės lopinėlyje, kuris prieš tai buvo sesers teritorija. Bingbing brolio elgesys kaip reikiant papiktino, tad ji letena kepštelėjo jam per galvą. Iš pradžių švelniai, tačiau antrasis smūgis buvo nebe vaikų žaidimai. Smagu tai, kad vaikystėje tokie pykčiai akimirksniu įsiplieskia, tačiau dar greičiau praeina.

Antroje naujausios serialo apie pandų gyvenimą serijos dalyje pasakojama istorija, kaip mažasis Qingqing bando pričiupti savo prižiūrėtoją. Šį kartą jo bandymas nebuvo toks sėkmingas kaip repeticija su seserimi.

Qingqing ramiausiai gulinėjo žolėje, kai pastebėjo, kad virš jo ant akmeninės tvoros sėdi ir kojomis mataruoja prižiūrėtojas. To tai jau nebus, pamanė mažasis išdykėlis. Jis mitriai atsistojo ant užpakalinių kojų ir pabandė stverti prižiūrėtoją. Nereikia ypatingų galių norint suvokti, kad net ir ant dviejų kojų stovintis pandos jauniklis per žemas tikslui pasiekti.

Po kurio laiko ir pats Qingqing suprato savo misijos beprasmiškumą ir filosofiškai nuėjo į šalį.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai