Rudens spalvos pro „Samsung Galaxy Note10“ ir „Samsung Galaxy Note10+“ kameros objektyvą (3)

6790
Robertas Narmontas
2019 m. spalio 13 d. 10:59
Tapo įprasta, kad gamintojai, norėdami privilioti daugiau vartotojų, išleidžia keletą vieno modelio variantų. Didesnis ir mažesnis, „Pro“ ar „Lite“, o „Samsung“ šį kartą mums siūlo net du „Note10“ modelius.

Tiems, kuriems patinka nuotraukose ryškios spalvos, „Samsung Galaxy Note 10” ar „Note 10+“ tikrai turėtų patikti. Redaguoti beveik nereikia, todėl galima iškart kelti į socialinius tinklus. Kiek nuvylė tai, kad triguba kamera liko tokia pati kaip „Samsung Galaxy S10+” modelyje – 16 MP itin plataus kampo kamera, 12 MP plataus kampo ir 12 MP tele-objektyvas.

„Note 10+” pridėjo dar „DepthVision“ kamerą arba „TOF“ jutiklį, kuris yra skirtas atstumui matuoti ir sukuria geresnį „bokeh“ efektą. Tačiau didelio skirtumo nepastebėjau.

Jei jums nereikia „S-Pen“ rašiklio ir esate „Samsung“ fanas, tai „Galaxy S10+“ vis dar toks pat geras pasirinkimas. Rašiklis „Note“ išmaniajame gali padėti kaip nuotolinis kameros valdymo pultelis. Jei turite trikojį ir norite pasidaryti grupinę nuotrauką ar save nufotografuoti, tai galima pasidaryti pagrindine kamera, o ne priekine. Beliktų tik sureguliuoti kompoziciją ir su „S-Pen“ rašikliu daryti tiek nuotraukų, kiek norite.

„Samsung“ kameros programėlė taip pat turi nemažai fotografavimo režimų, tačiau įjungus scenos optimizavimo priemonę, automatiniu režimu darytos nuotraukos atrodo puikiai. Patarčiau nustatymuose įjungti itin platus formos taisymą, kuris automatiškai ištaiso iškraipymus. Tada nuotrauka nėra išgaubta ir atrodo geriau.

Ką verta išbandyti, tai tiesioginį „Instagram“ ar „Nakties“ režimus. Mėgstantiems kurti „Stories“ savo socialinėje erdvėje ir naudojant tam skirta režimą, vaizdas nėra „apkarpomas“ ir galima naudoti visas tris kameras. „Nakties“ režimas manęs dar neįtikimo ir turiu pripažinti, kad „Huawei P30 Pro” čia vis dar laimi.

Nesu asmenukių mėgėjas, tačiau priekinė 10MP „Note 10” kamera viena geriausia iš bandytų. Kaip ir „Galaxy S10+” leidžia filmuoti 4K raiška 30 kadrų per sekundę, tačiau naujieji „iPhone 11” gali net 60 kadrų per sekundę.

Filmuojant „Samsung Galaxy Note 10” atsiranda nauja „mikr-zoom“ funkcija, kuri priartins norimą garsą ir sumažins foninį triukšmą.

Vaizdo įrašams kaip ir nuotraukoms galite pridėti „bokeh“ efektą naudodami „Live Focus“, tačiau vėl – su programinės įrangos atnaujinimu tai jau yra ir „Galaxy S10+” modelyje. Čia dar reiktų šiek tiek programiškai padirbėti, nes filmuojant ne visada tinkamai pavyksta „išplauti“ fono.

Daugiau

Rekomenduojame

Naujausi