Rankose – naujasis „iPhone 13 Pro Max“: trumpa apžvalga (0)

15498
Robertas Narmontas
2021 m. spalio 8 d. 09:32
Spalio 8 d. oficialiai prasidėjo naujųjų „iPhone 13” serijos modelių prekyba Lietuvoje. Visi norintys galėjo jį užsisakyti iš anksto nuo spalio 1 dienos, todėl jau šiandien gali džiaugtis nauju savo pirkiniu.

JAV prekyba prasidėjo net dviem savaitėmis anksčiau, todėl smalsiausieji galėjo pasižiūrėti ar pasiskaityti jau pasirodžiusių apžvalgų ir apsispręsti, ar šie modeliai atitinka jų lūkesčius.

Remdamasis savo patirtimi neskubėčiau daryti galutinės išvados, nes pradžioje visų gamintojų išmanieji telefonai turi tam tikrų trūkumų. Sistemos atnaujinimai pagerina išmaniojo funkcionalumą bei ištaiso smulkias klaidas, todėl kartais verta palaukti ir ilgiau.

Jei dizainas naujų „iPhone 13” išliko nepakitęs, lyginant su praėjusių metų modeliais, visgi didesnio atnaujinimo sulaukė „Pro“ modeliai - 120Hz ekrano atnaujinimo dažnis, padidintos akmuliatoriaus talpos, o svarbiausia atnaujintos kameros su profesionaliomis filmavimo galimybėmis.

Geriausia žinia, kuria dalinasi dauguma apžvalgininkų – pagerėjęs baterijos tarnavimo laikas visų modelių, o brangiausio „iPhone 13 Pro Max” akumuliatorius šiai dienai geriausias iš visų rinkoje esančių flagmanų. Aišku, pakuotėje įkroviklio nėra, tik laidas, todėl teks jį užsisakyti papildomai, jie neturite.

Džiugi žinia ta, kad prekybos pradžioje kaina išliko tokia pati kaip ir praėjusiais metais „iPhone 12” serijos modelių.

Tiems, kurimes visgi nereikia naujausio modelio, senesni modeliai atpigo, todėl galima sutaupyti, jei renkatės tik iš „iPhone“ modelių.

Naujovė, kurios dar nebuvo „iPhone“ modeliuose – tai net 1TB vidinės atminties telefone. Tai ne pirmas išmanusis turintis tiek atminties, tačiau tai aktuali informacija visiems, norintiems filmuoti nauju „ProRes“ formatu.

Dėl dizaino – tai kiekvieno asmeninė nuomonė, patinka arba ne. Geriausia rinktis tą išmanųjį, kuris patinka ir atitinka ne tik lūkesčius, bet ir kainą. Man, kaip Delfi TV operatoriui, daug filmuojančiam ir fotografuojančiam, įdomiausia yra kamera.

Nugarėlėje išsikišimas kiek didesnis ir tai ne visiems gali patikti, tačiau „iPhone“ modelius visada rekomenduoju tiems, kuriems reikia kokybiškos vaizdo medžiagos.

Tai vis dar geriausiai filmuojantys išmanieji telefonai. Ar tokie yra naujieji modeliai, plačiau apžvelgsiu apžvalgoje, kai pavyks išbandyti kamerų galimybes ir palyginti su kitų gamintojų flagmanais.

Visi „iPhone 13“ serijos telefonai veikia su ypač sparčiais „Apple A15 Bionic“ procesoriais, pasižymi gerokai padidinta baterijų veikimo trukme, atnaujintomis kameromis ir „Cinematic Mode“ funkcija, kuri leidžia filmuoti portretinius vaizdo įrašus.

„iPhone 13 Pro“ modeliai naudoja visiškai naujus LTPO ekranus su 120 Hz atsinaujinimo dažniu, taip pat juos galima rinktis su milžiniška 1 terabaito talpos vidine atmintimi.

Visus naujuosius flagmanus bus galima užsisakyti su 128 GB, 256 GB arba 512 GB vidinės atminties talpa, o „iPhone Pro“ ir „iPhone Pro Max“ modelius papildomai – su 1 TB talpa. Naujųjų telefonų kainos parduotuvėse svyruoja nuo 819 Eur iki 1 859 Eur, priklausomai nuo modelio ir vidinės atminties talpos.

Atitinkamai „iPhone 13 mini“ kainos prasideda nuo 819 Eur, „iPhone 13“ – nuo 919 Eur, „iPhone 13 Pro“ – nuo 1179 Eur, „iPhone 13 Pro Max“ – 1279 Eur.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai