Privačiame oro uoste prie Kalugos įkurdintas lokys (3)

2243
REUTERS
2019 m. kovo 27 d. 14:44
Privačiame oro uoste pamestas lokiukas Mansūras, kurį apsiėmė globoti pilotai, įsikūrė Kalugos srityje ir tapo ne tik vietos gyventojų, bet ir tūkstantinės internetinės auditorijos numylėtiniu.

Žmogus ir grėsmingas plėšrūnas žaidžia kartu kaip maži vaikai. Tokį vaizdą galima pamatyti privačiame Oreškovo oro uoste Kalugos srityje. Čia gyvena rudasis lokys vardu Mansūras, kurį priglaudė vietiniai pilotai.

Tai nutiko 2016 m. Orlovkos oro uoste Tverės srityje. Oro uosto darbuotojai pabandė lokiuką įkurdinti zoologijos sode arba rezervate, bet nesėkmingai. Tada jie nusprendė jį pasilikti pas save. Po dvejų metų Mansūras buvo pervežtas į Kalugos sritį.

Draugiškas lokys greitai tapo vietos gyventojų numylėtiniu ir plačiai išgarsėjo socialiniuose tinkluose – „Instagram“, „VKontakte“, „Facebook“ ir „YouTube“ jis turi daug tūkstančių sekėjų.

Nors Mansūras jau nebe mažylis – sveria apie 250 kg – jo globėjai be baimės užeina į aptvarą su juo pažaisti.

Globėjų teigimu, Mansūro išlaikymas kainuoja apie 30-50 tūkst. rublių (apytikriai 400-600 EUR) per mėnesį. Žmonių aukų dėka „aviacinis lokys“, kaip jis buvo pramintas, visada sotus ir patenkintas.

Be to, už gautus pinigus Mansūrui buvo pastatytas didžiulis aptvaras, kuriame jis gali laisvai vaikštinėti. O artimiausiu metu lokys turės ir savo didelį baseiną, kuris jį vasarą gelbės nuo kaitros.

Rekomenduojame

Naujausi