Pripūstus balionus primenantys Sibiro tigrai užkariauja internetą (0)

7575
REUTERS
2017 m. vasario 14 d. 10:28
Internete tarsi koks užkratas plinta nuotraukos, kuriose užfiksuoti Kinijos Harbino mieste esančio Sibiro tigrų parko gyventojai – ir ne šiaip gyventojai, o „švelniai tariant, paėdusios ir neįprastai putlios plėšriosios katės“.

Nuotraukose užfiksuoti tikrai akivaizdžiai storesni nei įprasta tigrai – jie netgi tam tikra prasme primena pripūstus balionus.

Dalis interneto bendruomenės iš šių nutukusių ir nerangių tigrų juokiasi susiėmę už pilvų ir sako, kad jiems vertėtų laikytis dietos. Yra ir tokių, kurie šiuos plėšrūnus lygina su savo katėmis. Atsirado nemažai į tigrų pusę stojusiųjų, kurie sako: „Neerzinkite ir nesityčiokite iš šitų tigrų, jie primena ne ką kitą, o jus pačius po švenčių“.

Juokai juokais, tačiau žmonės visai rimtai nerimauja ir dėl neįprastos išvaizdos tigrų sveikatos. Vienas iš Harbino Sibiro tigrų parko vadovų Liu Danas sako, kad žmonių nerimas suprantamas, tačiau nepagrįstas. Sibiro tigrams priaugti svorio esą yra normalu, prižiūrėjai žiemą specialiai jiems duoda daugiau ėdalo.

žiemą šios didžiosios katės ne tik daugiau ėda, bet ir mažiau juda – t.y. daugiau miega. Tai dar viena iš priežasčių, kodėl priauga papildomų kilogramų.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai