Pamirštas telefonų gamintojas sugrįžta su 5G: geras pasirinkimas fotografijos ir filmavimo entuziastams (9)

23074
Robertas Narmontas
2020 m. lapkričio 15 d. 10:53
Pastaruoju metu visiems puikiai žinomas prekės ženklas „Sony“ labiau siejamas su televizoriais, sisteminiais fotoaparatais, ausinėmis ar žaidimų konsolėmis, tačiau vis rečiau su telefonais. Šiais metais japonų kompanija pristatė tik keturis išmaniuosius, iš kurių „Sony Xperia 1 II“ ir „Sony Xperia 5 II” flagmanai išties įdomūs ir išsiskiriantys iš kitų gamintojų. Labiausiai vilioja unikalios filmavimo ir fotografavimo programėlės tikriems entuziastams.

„Sony“ išmanieji nėra patys populiariausi ir inovacijų trūkumas juose per keturis metus telefonų verslą nustūmė į sąrašo dugną. Keista, tačiau lyderiaujanti kamerų sensoriais išmaniuosiuose telefonuose, savo konkurencingą išmanųjį telefoną su puikia kamerą sugebėjo pasiūlyti tik šiais metais.

Vasarą pasirodęs „Sony Xperia 1 II“ vilioja 4K raiškos ekranu, triguba „Zeiss“ kamera ir išskirtinėmis programėlėmis bei tradiciniu ausiniu lizdu. „Sony Xperia 5 II“ pasirodęs prekyboje visai nesenai – lengvas, kompaktiškas, taip pat triguba „Zeiss“ kamera ir pirmasis išmanusis rinkoje, kuris filmuoja 4K raiška 120 kadrų per sekundę sulėtintai. Abu flagmanai labai panašūs ir skirtumai minimalūs. Įdomiausia šiuose telefonuose yra „Cinema Pro“ filmavimui ir „Photo Pro“ fotografavimui skirtos programėlės.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai