Orai: artinasi šalčiausia savaitės naktis – vietomis paspaus – 18 (0)

2415
Robertas Narmontas, DELFI TV
2017 m. sausio 25 d. 00:06
Savaitei įpusėjus į šalį brausis šaltesni orai, tačiau galėsime pasimėgauti giedru dangumi. Šalčiausia bus ketvirtadienio naktį: žemiausia temperatūra bus fiksuojama rytų, pietryčių Lietuvoje.

Baigiantis savaitei vėl atšils, tad ruoškitės kontrastingiems orams.

Trečiadienį daug kur tykos slidūs pavojai. Geroji žinia ta, kad pagaliau sulauksime daugiau saulės spindulių, tačiau oras jau bus šaltesnis. Pirmoji paros pusė bus apniukusi, o dienos metu debesys sklaidysis, šals stipriau. Numatomas silpnas šiaurės rytų, rytų krypties vėjas. Vilniuje, naktį ir ryte, bus apie –4–2, dieną apie –7–6 laipsnius šalčio. Vakare temperatūra sparčiai kris. Kauno apylinkėse nakties dangų gaubs debesys, bus apie –1 laipsnį šalčio. Ryte ir dieną termometrai fiksuos –4–3 laipsnius šalčio, numatomas giedras dangus. Šiauliuose naktį šals iki –3 laipsnių, ryte iki –5. Įdienojus švies saulė, išsilaikys panaši temperatūra kaip ryte. Pajūryje bus apie –1–0 laipsnių šalčio. Čia taip pat naktis bus apniukusi, o diena saulėta.

Ketvirtadienio naktį kaip reikiant paspirgins šaltukas. Rytų ir pietryčių Lietuvoje šals stipriausiai, čia termometrai fiksuos net –18 laipsnių šaltį. Įdienojus daug kur dangus apniuks, temperatūra palengva kils. Numatomas pietvakarių vėjas. Vilniuje, naktį ir ryte, atšals iki –15 laipsnių. Dieną temperatūra svyruos nuo –12 iki –8 laipsnių. Kaune pirmoji paros pusė bus giedra, temperatūra nukris iki –9 laipsnių. Dieną šaltis atlėgs iki –6–4 laipsnių. Šiauliuose debesys skirstysis nenoriai. Nakties ir ryto metu bus apie –7, dieną apie –4–2 laipsnius šalčio. Pajūryje naktį šals iki –1 laipsnio. Ryte oras atšils iki 1, dieną iki 2–3 laipsnių, numatomas lietus.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai