Niujorko gyventojams - šunų „parkavimo” budelės (10)

4202
REUTERS
2017 m. gruodžio 17 d. 11:49
Brukline gyvenanti Thea Domber ir jos šunelis Cinamonas – tiesiog neišskiriami. Bent jau tokie norėtų būti, tačiau kartais nori nenori tenka kurį laiką pabūti atskirai.

Informacinių technologijų srityje dirbanti Thea kiekvieną dieną vyksta į Manhataną, kur dirba, o žaismingasis Cinamonas priverstas vienas liūdėti namuose. Skirtis su augintiniu amerikietė priversta ir apsipirkinėdama, nes dauguma parduotuvių keturkojų lankytojų kategoriškai kratosi ir į vidų neįsileidžia.

Vieno startuolio įkūrėjai teigia radę būdą, kaip padėti šunų augintojams, nežinantiems, kur prieš apsiperkant, palikti numylėtinius.

Šis jaukus modernią būdą primenantis namelis vadinasi „Dog Parker“ – jame trumpam galima palikti savo šunelius. Panašiai kaip prie prekybos centro paliekame savo automobilį.

Startuolio įkūrėja ir vadovė Chelsea Brownridge sako, kad idėja kilo natūraliai – ji asmeniškai susidūrė su problema, kur palikti savo mylimą Winstoną.

Kiekviename „Dog Parker“ namelyje yra 4G LTE modemas, kuris užtikrina nemažai papildomų funkcijų.

„Dog Parker“ vieną savaitę Niujorko gyventojai gali naudotis nemokamai. Vėliau viena minutė kainuos 30 centrų. Thea Domber sako, kad ši kaina, palyginus su gaunama nauda, tiesiog juokinga.

Šiuo metu Brukline yra 45 „Dog Parker“ taškai. Planuojama, kad kitais metais šis startuolis pradės veikti ir Atlantoje, San Franciske ir Toronte, o vieną dieną tokia paslauga galės naudotis visi miestų šuneliai.

Daugiau

Rekomenduojame

Naujausi