Naujųjų „iPhone Xs“ ir „iPhone Xs Max“ video testas „Dubingių žirgyne“ (5)

3419
Robertas Narmontas
2018 m. spalio 7 d. 17:27
Naujieji „iPhone Xs“ ir „iPhone Xs Max“ šiuo metu yra brangiausi rinkoje esantys telefonai. Nepaisant to, jau pirmąją jų prekybos dieną, žmonės prie parduotuvių būriavosi nuo vidurnakčio. Pavydėtina, kaip „Apple“ kompanija sugebėjo susikurti tokį lojalių vartotojų ratą, kurie renkasi jų produktus nesvarbu, kiek jie kainuotų. Šių telefonų laukiau ir aš, norėjau patikrinti, ar brangiausi išmanieji telefonai taip pat yra geriausi?

Daugelis „iPhone“ fanų išskiria tris pagrindinius privalumus – paprastumas, patogumas ir patikimumas. Ir tai tiesa. „iPhone“ veikia greitai ir užtikrintai. Labai paprasta pradėti naudotis ir nereikia klaidžioti nustatymuose. Todėl daugeliui, tiesiog sunku, pasinaudojus „iOS“ operacine sistema, grįžti ar pradėti naudotis „Android“ telefonu.

Prekyboje pasirodę „iPhone Xs“ ir „iPhone Xs Max“ turi „Super Retina“ berėmius OLED 5,8 ir 6,5 colių ekranus. Mažesnis – identiškas praėjusių metų „iPhone X“ modeliui, o didysis fiziškai tas pats dydis, kaip „iPhone 8 Plus“ ir ankstesni „Apple“ kompanijos „Plus“ dydžio telefonai. Tik ekrano įstrižainė kur kas didesnė.

Išbandyti kaip filmuoja „iPhone Xs“ ir „iPhone Xs Max“ su šeima nuvykome į „Dubingių žirgyną“.

Daugiau

Rekomenduojame

Naujausi