Naujausi „Samsung“ flagmanai nustebino savo privalumais, tačiau yra ir trūkumų: daugiausiai pastabų – nuotraukų kokybei (0)

4954
Robertas Narmontas | www.DELFI.lt
2021 m. balandžio 5 d. 08:10
Patraukli, spalvinga ir išskirtinė – tokia naujoji „Samsung Galaxy S21” išmaniųjų telefonų serija. Pasikeitęs dizainas, pagerintas baterijos tarnavimo laikas bei geriausia teleobjektyvo kamera telefone brangiausiame „Galaxy S21 Ultra” modelyje.

Neskubėti įsigyti ar išbandyti naują išmanųjį telefoną visada yra gerai. Visų pirma – nei vieno naujo telefono programinė įranga nėra pilnai sutvarkyta ir reikia sulaukti bent kelių atnaujinimų, kad įrenginys tinkamai funkcionuotų. Antra – gali pasižiūrėti ar pasiskaityti įvairių apžvalgų ir tada nuspręsti, ar tau patinka. Ir trečia – „Android“ išmanieji pakankamai greitai pinga ir jei nuspręsite įsigyti, galėsite sutaupyti bent 100 ar net daugiau eurų.

Savo apžvalgose daugiau dėmesio skiriu kameroms, todėl ir šį kartą bandau įvertinti „Samsung Galaxy S21” bei „Samsung Galaxy S21 Ultra” kamerų galimybes, o video apžvalga filmuota tik šiais modeliais.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai