Kinų bandymas užsidirbti: pavadinimai skirtingi - telefonai vienodi (14)

15269
Robertas Narmontas
2018 m. balandžio 15 d. 09:18
Ilgą laiką „Honor“ pavadinimas buvo siejamas su „Huawei“ prekės ženklu. Kaip teigia kompanija, tai lyg pigesnė išmaniųjų telefonų versija, skirta jaunesniajai auditorijai. Techniniais parametrais „Honor“ labai panašūs į „Huawei“ telefonus, tačiau jie ne visada pasiekdavo mūsų lentynas.

Šiais metais „Honor“ nusprendė eiti nauju keliu ir praplėsti savo įrenginių pasiekiamumą, taip šie išmanieji atsidūrė ir ant mūsų lentynų.

Kaip skelbia „Honor“ šūkis „Drąsiems” (angl. „For the Brave"), šis prekės ženklas sukurtas skaitmeninei kartai, ieškančiai išskirtinės patirties ir technologijų, skatinančių kūrybiškumą bei leidžiančių realizuoti visus poreikius. Pagrindinis „Honor“ išmaniųjų telefonų privalumas – patraukli kaina, kuri lietuviams turėtų patikti.

„Honor“ remiasi mažo turto (angl. light asset) verslo modeliu ir siekia per artimiausius trejus metus įsitvirtinti geriausiųjų penketuke pasaulio išmaniųjų telefonų rinkoje. Bendrovės tikslas – iki 2020 m. padidinti pardavimų užsienyje dalį iki 50 proc.

„Huawei“ prioritetas – vartotojų pasitenkinimas, todėl visuomet stengiamės pristatyti naujausias technologijas ir kurti išskirtinę vartotojų patirtį. Siekdami patenkinti skirtingus vartotojų poreikius, turime platų produktų spektrą – nuo „P“ serijos įrenginių, kurie skirti šiuolaikiškiems, fotografija ir mada besidomintiems vartotojams, „Mate“ serijos, su kuria neseniai pristatėme pirmą intelektualų įrenginį, iki „Nova“ ar „Honor“ serijos įrenginių. Tikime, kad tiek su „Huawei“, tiek su „Honor“ prekės ženklais dirbančios komandos ir toliau sėkmingai dirbs siekdamos užtikrinti nepakartojamą vartotojų patirtį“, – sako „Huawei“ Baltijos šalių vartotojų verslo grupės vadovas Yanfei.

Daugiau
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujausi