Kanadoje jūrų liūtas į vandenį įsitempė neatsargiai besielgusią mergaitę (7)

35291
DELFI skaitytojo video
2017 m. gegužės 23 d. 18:32
Nemenką paniką būriui Britų Kolumbijoje viešinčių turistų sukėlė incidentas, kai jūrų liūtas įsitempė į vandenį ant krantinės prisėdusią mergaitę. Incidentas įvyko šeštadienį, Ričmonde esančioje žvejų prieplaukoje. Kaip tik tuo metu, kai iš vandens kyštelėjo kaliforninio jūrų liūto galva, prieplaukoje buvo įvykį mobiliuoju telefonu nufilmavęs Michaelis Fujiwara.

Pasak jo, gyvūnas akimirksniu pritraukė susirinkusiųjų dėmesį, o mergaitė kartu su visa savo šeima stebėjo jį prisiartinusi prie pat prieplaukos pakraščio.

„Visi pradėjo šerti gyvūną, tad šis įsidrąsino“, – sako M. Fujiwara. Vaizdo įraše girdėti žmonių juokas ir šūkčiojimai, kuriais jie bandė patraukti jūrų liūto dėmesį. Žmonės laikė rankas virš vandens taip, tarsi jose būtų maisto.

Vieną akimirką jūrų liūtas šoktelėjo tiek, kad beveik palietė virš vandens palinkusios mergaitės veidą. Mergaitė palaikė tai draugišku gestu ir sukrykštė iš džiaugsmo.

Po kelių sekundžių visuotinis entuziazmas virto tikra panika. Taip nutiko tada, kai jūrų liūtas dar kartą išniro iš vandens, sugriebė ant krantinės prisėdusios mergaitės suknelę ir nusitempė ją į vandenį.

Ilgai nemąstydamas į vandenį šoko ir šalia stovėjęs vyras, o po kelių akimirkų prieplaukoje susirinkę žmonės saugiai iškėlė iš vandens ir mergaitę, ir jos gelbėti šokusį vyrą.

Daugiau

Rekomenduojame

Naujausi