Itin reta gyvūnų draugystė: tigro, liūto ir hienos jauniklių motinos pareigas prisiėmė kalytė (0)

5403
2018 m. rugpjūčio 31 d. 17:15
Viename Pekino zoologijos sode tigrų, liūto ir hienų jaunikliai gyvena ir žaidžia kartu su auksaspalvių retriverių veislės šuniukais, kurių motina žindo visus mažylius.

Pekino laukinių gyvūnų parko darbuotojai auksaspalvių retriverių kalaitei atnešė du Sibiro tigriukus, vieną baltąjį tigriuką, du dėmėtųjų hienų jauniklius ir vieną Afrikos liūtuką, kai jų pačių motinos atsisakė juos maitinti.

Tai pirmas kartais, kai šiame zoologijos sode pavyko suporuoti baltuosius tigrus ir sulaukti jų jauniklio.
Parkas nurodė, kad liūtukai ir tigriukai gana dažnai auginami kartu, tačiau viename aptvare laikyti net penkių skirtingų rūšių gyvūnus yra retas atvejis.

Kartu gyvenantiems žvėrių jaunikliams ir šuniukams yra maždaug du mėnesiai. Jie bus atskirti, kai jiems sueis trys mėnesiai. Tačiau vienas prižiūrėtojas užsiminė, kad jie ir toliau galėtų gyventi kartu, jei gerai sutars.

Šiame zoologijos sode jau yra vienas mišrus aptvaras, kuriame pastaruosius ketverius metus harmoningai gyvena Kinijos kaimiškasis šuo, Sibiro tigras ir baltasis liūtas.
Auginti paliktus jauniklius vienoje vietoje yra įprasta šio zoologijos sodo praktika, pagerinanti gyvūnų išgyvenimo galimybes.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai