„Huawei“ pristatė geriausią savo išmanųjį telefoną (0)

5964
Robertas Narmontas
2018 m. spalio 16 d. 16:30
Pagal išmaniųjų telefonų pardavimus antrojoje vietoje pasaulyje sėkmingai įsitvirtinusi ir aplenkusi „Apple“, Kinijos kompanija „Huawei“ ir toliau neketina sustoti. Šiandien Londone pristatytas „Huawei Mate 20 Pro“ yra vienas įdomiausių iš visų rinkoje esančių išmaniųjų telefonų.

Gamintojas skelbia, kad „Huawei Mate 20 Pro“ nustebins ne tik greičiu ir dirbtinio intelekto galimybėmis, bet ir nepriekaištinga kamera, kuri yra išskirtinis šios kompanijos telefonų akcentas.

„Sveiki atvykę į aukštesnį intelektą“, – taip pristatoma visa „Huawei Mate“ flagmanų serija.

Kiek anksčiau jau pasirodė vidutinės klasės „Huawei Mate 20 Lite” versija, o dabar pasaulį išvysta ir premium klasės išmanusis – „Huawei Mate 20 Pro”.

„Išmanieji telefonai atveria kelią į skaitmeninį pasaulį. Naujoji „Huawei Mate 20 serija“ sukurta tam, kad šiuo keliu eitume kartu su aukštesnio lygio dirbtiniu intelektu, lygių neturinčia baterija ir itin galinga kamera“, – kalba „Huawei“ vartotojų verslo grupės vadovas Richardas Yu.

Naujasis „Huawei Mate 20 Pro“, turintis 6 GB darbinės ir 128 GB vidinės atminties, prekyboje Lietuvoje pasirodys lapkričio 1-ąją, o išankstinė prekyba prasidės spalio 17 d. Šis įrenginys bus prieinamas visuose ryšio operatorių salonuose ir daugelyje elektronikos prekių parduotuvių. Gamintojo rekomenduojama kaina – 999 eurai. Už papildomą kainą bus galima įsigyti greito bevielio krovimo stotelę ar naują, itin sparčią, nano SD kortelę, kuri turi 90 mb/s greitį skirtą 4K raiškos vaizdo įrašams.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai