„Huawei P30 Pro”: įdomiausia kamera išmaniajame telefone (1)

13311
Robertas Narmontas
2019 m. gegužės 5 d. 11:18
Naujausias kinų kompanijos flagmanas „Huawei P30 Pro“, kaip akcentuoja pats gamintojas, perrašo mobiliosios fotografijos taisykles ir siūlo tai, ko negali kiti rinkoje esantys išmanieji telefonai. Telefono kameros parametrai išties įspūdingi, ji gali priartinti 5, 10 ar net 50 kartų. Negano to, šis išmanusis gali matyti naktį. Tačiau panašių bandymų suvilioti pirkėjus galinga kamera, matėme ir anksčiau. Pažiūrėkime, ko dar vertas „P30 Pro” modelis.

Tenka pripažinti, kad „Samsung“ ir „Apple“ kompanijos, tikėdamos, kad vis dar yra geriausios, pamažu užleidžia pozicijas „Huawei“. Pirmojo šių metų ketvirčio duomenys rodo būtent kinų kompanijos parduotų telefonų skaičiaus augimą, kai Pietų Korėjos ir JAV kompanijų išmaniųjų parduota mažiau lyginant su praėjusių metų tuo pačiu ketvirčiu.

Nepriklausomų „DxOmark“ specialistų vertinimu, šiuo metu geriausią kamerą turi „Samsung Galaxy S10 5G” modelis, kuris surinko 112 balų pagrindinės kameros kaip ir „Huawei P30 Pro”, tačiau priekinė kamera „Samsung“ kamera įvertinta 97, kai „Huawei“ 89 balais. Kol šio „Samsung“ modelio Lietuvoje dar nėra, „Huawei P30 Pro” išlieka geriausias kameros pasirinkimas, kurį galime įsigyti. Žinoma, jei tokie rezultatai jums aktualūs.

Įdomiausias sprendimas, tai kamera, galinti priartinti skaitmeniniu būdu net 50 kartų. Tokią nuotrauką vargiai panaudosite savo socialiniame tinkle, bet tai žingsnis į priekį. Šį kartą „Huawei P30 Pro” turi net keturias kameras – 40 MP (plataus kampo objektyvas, f/1.6 diafragma, OIS), 20 MP (itin plataus kampo objektyvas, f/2.2 diafragma) ir 8 MP (teleobjektyvas, f/3.4 diafragma, OIS). Ketvirta, „Time-of-Flight“ (TOF) kamera, yra skirta geresniam fono išliejimui.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai