Gyvūnų teisių gynėjai Ukrainoje iš privataus zoologijos sodo išgelbėjo tris ruduosius lokius (1)

758
REUTERS
2017 m. gruodžio 5 d. 14:31
Ukrainos Lvovo srityje gyvūnų teisių gynėjams pavyko išgelbėti tris ruduosius lokius. Skelbiama, kad laukiniai žvėrys buvo kalinami narvuose pasibaisėtinomis sąlygomis, todėl labai dažnai sirgo.

Lapkritį gyvūnų teisių gynėjai apsilankė Sambiro miestelyje, esančiame už 75 kilometrų nuo Lvovo. Ten jiems pavyko įtikinti rudųjų lokių šeimininką savo augintinius atiduoti į reabilitacijos centrą. Vyras pasakoja, kad lokius prieš 15 metų pasiėmė iš cirko, įkurdino specialiuose narvuose ir smalsuoliams rodydavo už pinigus. Deja, rudiesiems lokiams suteikti reikiamų gyvenimo sąlygų jam taip ir nepavyko.

Ruošiantis gyvūnų pervežimui, rudieji lokiai buvo užmigdyti. Įmigę plėšrūnai buvo nugabenti į Užkarpatę, kur veikia reabilitacijos centras „Sinevir“.

Progų socializuotis rudieji lokiai čia turi į valias. Iš viso reabilitacijos centre gyvena 25 gyvūnai. Kai tik naujokai apsipras, sustiprės ir pramoks gerų manierų, juos ketinama perkelti į 12 hektarų plotą, kur jie iš visos širdies galės mėgautis visais laisvės teikiamais malonumais.

Daugiau
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujausi