Eksperimentas: ar tikrai išmanusis šiais laikais gali atstoti fotoaparatą? (13)

10171
Robertas Narmontas
2018 m. gruodžio 16 d. 12:41
Keliauti yra nuostabu, o vėliau žiūrėti nuotraukas iš kelionių – ne mažesnis malonumas. Niekam ne paslaptis, kad išmanieji telefonai senokai išstūmė neatsiejamus kelionių palydovus – fotoaparatus, o aš esu vienas iš tų, kurie viską fiksuoja mobiliuoju.

Tačiau, nuotraukos darytos telefonu labai dažnai ir lieka telefone, popierinėms taip ir neatsiranda laiko, arba jų kokybė nedžiugina. Šį kartą „Sony“ pakvietė prisiminti senus laikus ir pakvietė leistis į kelionę su fotoaparatu. Pažinčiai su Amsterdamu gavau kompaktišką „Sony HX99“ fotoaparatą.

Kiekvienais metais telefonų gamintojai vis labiau tobulina mobiliųjų kameras, tad jie pamažu virsta ne tik komunikavimo priemone, bet ir fotoaparato pakaitalu. Tiesa, profesionalūs fotografai vis dar naudoja brangius fotoaparatus, o kompaktiniai ar pigesni fotoaparatai vis dažniau pamirštami. Kiek aktualūs jie šiai dienai? Ar telefonai juos jau išstūmė į muziejų lentynas?

„Sony Cyber-shot HX99” yra mažiausias pasaulyje fotoaparatas su galimybe filmuoti 4K raiška bei modernizuotu vaizdo procesoriumi. Tokio dydžio fotoaparatas puikiai tinka kelionėms, todėl ir sutikau su „Sony“ pasiūlymu, praleisti dieną Amsterdame fotografuojant ne telefonu, o fotoaparatu.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai