Didžiulės žuvies gelbėjimo operacija - aplinkosaugininkų išplatintame vaizdo įraše (0)

16779
REUTERS
2018 m. sausio 3 d. 15:20
Aplinkosaugininkų grupė „Sea Shepherd“, bendradarbiaudama su Meksikos laivynu, padarė itin gerą darbą – jie išgynė brakonierius iš saugomos Kalifornijos jūrų kiaulių gyvenamosios teritorijos ir išgelbėjo retos rūšies didžiulės žuvies totoabos gyvybę, išpainioję ją iš nelegalių tinklų.

Skelbiama, kad brakonieriai apšaudė gelbėtojų droną. Incidentas įvyko prie Žemutinės Kalifornijos krantų.

„Sea Shepherd“, kurie patruliuoja Kalifornijos jūrų kiaulių gyvenamosiose teritorijose ir vykdo brakonierių atgrasymo kampaniją, 2017 metų gruodžio 30 dieną išplatintame pranešime spaudai teigia, kad brakonierius jie pastebėjo žvalgydami teritoriją. Jų paskelbtoje vaizdo medžiagoje matoma, kaip vienas brakonierius bando pašauti juos stebintį aplinkosaugininkų droną.

Gavę pranešimą iš „Sea Shepherd“ laivo kapitono, į pagalbą aplinkosaugininkams atskubėjo Meksikos laivyno pareigūnai, kurie ėmėsi brakonierių laivą vytis. Totoabos žuvį rado ir iš brakonierių tinklų išgelbėjo „Sea Shepherd“ komanda.

Juodojoje rinkoje labai brangiai kainuoja šių nykstančios rūšies žuvų plaukiojimo pūslės – šių vidaus organų kaina svyruoja nuo 5 tūkst. dolerių Jungtinėse Valstijose iki daugiau nei 10 tūkst. dolerių Azijoje. Šios žuvys gyvena Kalifornijos įlankoje tarp Meksikos ir Žemutinės Kalifornijos krantų.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai