Rudens sezonui puikiai tinkanti sriuba, ypač mėgstama vaikų (0)

3427
2022 m. spalio 5 d. 09:56
„Delfi TV“ aktualijų laidos „Iš esmės“ vedėja, žurnalistė Daiva Žeimytė–Bilienė pasidalino rudens sezonui puikiai tinkančios vaikų mėgstamos sriubos receptu.

D. Žeimytė-Bilienė sako, kad labai mėgsta sriubas, o įprotį namuose jas reguliariai gaminti ir valgyti perėmė iš mamos. Dėl to nenuostabu, kad ir laidoje „Delfi TV virtuvė“ Daiva pasirinko gaminti, kaip pati teigia, rudenišką, šaltajam sezonui ypač tinkančią sriubą. Pasak pašnekovės, šis receptas leis ne tik sušilti, bet ir sustiprinti imunitetą.

Anot žurnalistės, ši sriuba ypač mėgstama vaikų, todėl yra puikus pasirinkimas visiems tėvams, sukantiems galvą, kaip sočiai ir sveikai pamaitinti atžalas. „Visoms draugėms papasakojau, kad ši sriuba vaikams labai tinka. Kaip tai supratau? Kartą buvau stovykloje, kurioje gyvenome palapinėse ir maistą ruošėme ant laužo. Buvome pasiskirstę pagal eilę, kada kas turėtų gaminti. Kai atėjo mano eilė, pagalvojau, kad reikėtų paruošti šią sriubą. Visos mamos stovykloje skųsdavosi, kad jų vaikai nenoriai valgo normalų maistą, o mano paruoštos sriubos visi suvalgė po dubenėlį ir paprašė dar. Vėliau kiti tėvai manęs klausė, kas daro šią sriubą tokia stebuklinga, kad vaikai ją taip noriai valgo. Jokių stebuklų nėra. Tai sodri sriuba, kurios skonį sudaro daržovės, pagardintos ekologišku sultiniu. Be to, vaikams labai patinka ir šalia sriubos patiekiama duonelė“, – šypsodamasi sriubos receptą namuose išmėginti visoms mamos rekomenduoja Daiva.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai