Bavarija kviečia paragauti naujo skanėsto – spurgos su kepenine dešra (1)

937
REUTERS
2019 m. vasario 17 d. 08:36
Artėjant Užgavėnių karnavalui, kepėjai visoje Bavarijoje mėgsta pademonstruoti tradicinius skanėstus – spurgas, paprastai su uogienės įdaru arba paskanintas tiramisu desertu, o kartais – išpuoštas vienaragiais ar gėlėmis.

Tačiau Florianas Perkmannas iš Mysbacho miesto nutarė žengti platų žingsnį pikantiško skonio link: jis sukūrė naują žymiosios spurgos versiją ir šį skanėstą paįvairina tradicinės bavariškos kepeninės dešros rieke bei saldaus skonio garstyčiomis.

Pirkėjai iš pradžių buvo skeptiški, tačiau vėliau jo „Leberkas Krapfen“, kaip šis patiekalas vadinamas vokiškai, paties F. Perkmanno nuostabai išpopuliarėjo socialiniuose tinkluose.

Kepėjo teigimu, dabar jis parduoda nuo 70 iki 80 spurgų per dieną. Jų paragauti atvyksta netgi žmonės iš kaimyninės Austrijos.

„Krapfen“ yra mėgstamas Užgavėnių karnavalo sezono metu besilinksminančiųjų Kelno, Mainco, Miuncheno, Freiburgo ir daugelio kitų Vokietijos miestų gatvėse skanėstas. Juos taip pat galima vadinti „Kreppel“ ar „Pfannkuchen“, būna skanėstų, pagamintų iš marcipaninės masės – migdolų, cukraus pudros, miltų ir kiaušinių.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai