Valstybės pamiršti: ar pramogų verslas turi vilties išgyventi ir kas laukia Lietuvos sporto„Atsakingo požiūrio“ diskusija (55)

24705
2020 m. balandžio 23 d. 17:19
Dėl įvesto karantino duris pristabdyta arba visiškai sustabdyta įstaigų veikla, skaičiuojami milijoniniai nuostoliai, prognozuojama, kad neišvengiamai pakils ir nedarbo lygis. Negandos neaplenkė ir pramogų verslų, tapusių neatsiejama lietuvių laisvalaikio dalimi, – perkelti ar visiškai atšaukti koncertai, sporto renginiai, neaiški ir mėgstamų festivalių ateitis. Vis tik, kol kas valstybė apie kompensacijas ar pagalbą pramogų verslui tyli. Tad, ko gali tikėtis čia dirbantys žmonės? Kiek pramogų verslas gali išgyventi be valdžios paramos, o gal – be pagalbos vilties išlikti išvis nėra? Kas Lietuvos pramogų verslo laukia po karantino? Ar šalies gyventojai vis dar turės galimybę mėgautis koncertais ir festivaliais?

Diskusijoje dalyvauja Kauno „Žalgirio“ direktorius Paulius Motiejūnas, muzikos prodiuseris Jonas Nainys ir prodiuseris Lauras Lučiūnas. Laidos vedėja — Kristina Ciparytė.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai