Atsakingas požiūris. Žiniasklaidos verslui nerimą kelia 2021-ieji: ar siūlomos pagalbos priemonės veiksmingos ir visiems vienodos? (13)

34186
2020 gruodžio mėn. 23 d. 13:00
2020-ieji metai – išskirtiniai visiems verslams, ne išimtis – ir žiniasklaidai. Paskelbus pirmąjį karantiną pavasarį žiniasklaida susidūrė su reklamos kampanijų atšaukimais, daliai įmonių teko bent kuriam laikui sumažinti atlyginimus darbuotojams ar net mažinti kolektyvą. Vyriausybė savo ruožtu tuomet kaip pagalbos priemonę žiniasklaidai pažadėjo 1 milijoną eurų išleisti reklamai žiniasklaidoje per viešinimo konkursus, o dabar Seimo Biudžeto ir finansų komitetas pasiūlė Vyriausybei lengvatinio PVM tarifo taikymą elektroninei žiniasklaidai, kuris įsigaliotų nuo kitų metų. Kaip šiuos metus išgyveno žiniasklaida, ar sulaukė realios pagalbos ir ko tikisi ateinančiais metais – apie tai šios dienos diskusija.

Joje dalyvauja žurnalą „Žmonės“ leidžiančios UAB „Media bitės“ generalinis direktorius Tomas Balžekas; naujienų portalo „15min“ ir agentūros „BNS Lietuva“ direktorius Ramūnas Šaučikovas ir Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas Mykolas Majauskas, „Verslo žinių“ generalinis direktorius Ugnius Jankauskas ir „Diena Media News“ vadovas Tadas Širvinskas.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai