Sveiki! Su gydytoju V. Morozovu. Skydliaukės ligos – itin dažna lietuvių problema: endokrinologės patarimai padės to išvengti (0)

9922
2021 m. kovo 10 d. 16:41
Erkių sezonas – jau čia pat. Neilgai trukus socialiniuose tinkluose pasipils nuotraukos, kaip grįžus iš miškų nuo savęs tenka rinkti erkes ir bus skaičiuojami nauji sezono rekordai – kas gi daugiau jų bus prisirinkęs. Vienintelis patikimas būdas apsisaugoti nuo erkinio encefalito yra vakcina. Tačiau dėl jos, kaip ir bet kurios kitos vakcinos, žmonėms kyla įvairiausių klausimų. Ar dabar jau per vėlu skiepytis? Ar galima skiepytis po erkės įkandimo? Kiek laiko turi praeiti tarp skiepų? Tad pirmoje laidos dalyje apie vakciną nuo erkinio encefalito paprastai papasakos gydytojas Valerijus Morozovas.

Na, o antroje laidos dalyje sužinosite apie itin dažną lietuvių problemą – skydliaukės ligas. Kodėl jos taip dažnai kankina būtent mūsų šalies gyventojus? Ką daryti, kad išlaikytume skydliaukę sveiką? Apie tai kalbės gydytoja endokrinologė, Vilniaus universiteto docentė Lina Zabulienė.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai