Sveiki! su gydytoju V. Morozovu: dermatologė išvardijo, kurios kūno priežiūros priemonės mums visiškai nereikalingos (0)

9442
2021 liepos mėn. 18 d. 14:30
Sūrus mineralinis vanduo, Alpių ar paprastas iš čiaupo, kava ir alkoholis... Kokius skysčius rinktis vasarą? Visi žino, kad karštuoju metų laiku jų reikia daugiau nei įprastai. Tačiau ar į išgertų skysčių kiekį galime pridėti tik vandenį, ar ir kitus gėrimus? Apie skysčių poreikį, kada kokį gėrimą rinktis ir kuo galime pakeisti vandenį pirmoje laidos dalyje pasakojo šeimos gydytojas Valerijus Morozovas.

Kitoje laidos dalyje išgirsite, kokios kūno priežiūros priemonės mums iš esmės yra nereikalingos. „Kardiolitos klinikų“ gydytoja dermatovenerologė Aistė Audickaitė papasakojo, kam pinigų tikrai leisti neverta. Be to, pasak gydytojos, svarbiausia kiekvienam turėti 2 veido priežiūros priemones – apsaugą nuo saulės ir drėkinantį kremą.

<script type="text/javascript"> $(document).ready(function(){ $(".video-title").append("<div class='youtube-bt' style='color:white;background-color:#ff0001;width:140px;border-radius: 20px;float: right; text-align: center;margin-top:10px;cursor: pointer; padding: 5px;'><i class='fab fa-youtube'><\/i> Prenumeruoti<\/div>");$(".youtube-bt").on("click",function(){window.open("https://www.youtube.com/user/delfivideo?sub_confirmation=1", "_blank")});$('.youtube-bt').css({"font-size":"15px"});});</script>

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai