Išpardavimų įkarštis? Mados ekspertė pasufleravo, su kokiais pirkiniais neprašausiteLaida „Stiliaus DNR“ (6)

25555
2020 m. sausio 7 d. 11:02
Nuo gruodžio pabaigos startavę išpardavimai – puiki proga „atsišviežinti“ savo spintą ir įvaizdį. Tačiau, sutikite, ir galimybė prisipirkti nereikalingų drabužių kone padvigubėja. Kad nereiktų tuštinti piniginės neplanuotais pirkiniais, kartu su stiliste Vilija Rušinskaite žvalgėmės po „Zara“ parduotuvę ir sprendėme, ką verta pirkti su nuolaidos ženkliuku, o į ką geriau nė nesižvalgyti.

„DELFI TV“ laida „Stiliaus DNR“ kviečia pasinerti į grožio ir mados pasaulį. Keturios laidos per mėnesį = keturios skirtingos temos.

„Parduotuvių reido“ metu kartu su stiliste lankysimės skirtingose Lietuvos parduotuvėse ir kviesime kartu pasinerti į įkvepiančią stiliaus kelionę – ne tik aptarsime naujausias mados tendencijas, bet ir pasižvalgysime, ką šiuo metu siūlo madų diktatoriai.

„Kosmetikos laboratorija“ kvies iš arti pažvelgti, kaip gimsta kosmetika, supažindins su grožio pramonės paslaptimis, be to, mokys atpažinti dažniausiai priemonių sudėtyje esančius ingredientus ir suprasti, kurie jų yra naudingi mūsų odai, o kurie daro daugiau žalos nei naudos.

„Drabužinės dilema“ pašvęsta mūsų kasdienėms garderobo problemoms narplioti. Kokie džinsai šiuo metu yra madingi? Kokia suknelė tinka pagal figūros tipą? Kaip neprašauti renkantis batus pagal sezoniškumą? Apie tai ir dar daugiau diskutuosime su Lietuvos

Paskutinė, tačiau tikrai ne prasčiausia rubrika – „Grožio SOS“, kurioje be užuolankų kalbėsime apie įvairias grožio procedūras ir naujoves, sveikatingumą ir su grožio ekspertais skatinsime dar labiau rūpintis savimi.

Daugiau

Rekomenduojame

Naujausi