Sportinė forma. UFC duris atlapojęs kovotojas: akcentas – londonietiškas, pasas – lietuviškas, o užnugaryje – krepšininko karjera (7)

12995
2020 m. liepos 29 d. 08:00
Rose Namajunas yra pirmoji lietuvių kilmės kovotoja, suspindusi aštuonkampiame UFC narve. Tačiau jau nebe vienintelė. Liepos viduryje pajėgiausioje pasaulio mišrių kovos menų organizacijoje pergalingai debiutavusio Modesto Bukausko istorija turi daug panašumų, nors 26-erių atleto tėvynėje ją dar girdėjo retas.

„Mano paties požiūriu, aš atstovauju Lietuvai. Aš ten gimiau, gyvenau, ten iki šiol lankau savo gimines. Lietuva – didelė dalis manęs. Tapti pirmuoju lietuviu UFC man reiškė labai daug“, – išskirtiniame interviu teigė Jungtinėje Karalystėje užaugęs ir dabar gyvenantis kovotojas.

Į narvą jis ne šiaip sau nešasi trispalvę. Klaipėdoje pasaulį išvydusio sportininko pasas – lietuviškas, o ant kairiojo peties ištatuiruoti keturi žodžiai: pasiaukojimas, tikėjimas, meilė, šeima. Ištatuiruoti lietuvių kalba.

Tik kuomet M. Bukauskas prabyla, niekas nė nesudvejotų, jog kalbasi su tikru britu.

Apie vaikystę gimtinėje jam primena tik seni nuotraukų albumai. Kai tėvai išsivežė į Londoną, būsimas UFC debiutantas buvo per mažas, kad suvoktų šias permainas.

Delfi TV laidoje „Sportinė forma“ M. Bukauskas atsivėrė apie savo gyvenimą, svyravimą tarp kovinio sporto ir krepšinio, depresiją renkant pralaimėjimus ir traumas bei svajones išpildžiusią kelionę į Persijos įlanką.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai