„Spausk Gazą!“: grįžo į Lietuvą ir parodė superautomobilių kolekciją – nuo „McLaren“ iki „Aston Martin“ (20)

21082
2019 m. balandžio 29 d. 20:00
Tautvydas pastaruosius metus gyveno Vokietijoje, tačiau nusprendė, jog atėjo laikas grįžti į gimtąjį Kauną. Jaunas vyras į tėvynę grįžo su tokiais automobiliais, kurių pavydėtų viso pasaulio automobilių mėgėjai.

Tautvydas savo garaže turi tokius superautomobilius, kaip „Aston Martin Rapid AMR“, „Aston Martin DB11”, „Bentley Continental“, o sezono atidaryme Nemuno žiede vyras išbandė „McLaren 720S”.

Beje, „McLaren'ą“ vyras pats iš Vokietijos parvairavo į Lietuvą, o Lenkijoje įvyko incidentas – superautomobilis kliudė kiškį, buvo apgadintas priekinis bamperis. Tokio apgadinimo kaina – 30 tūkst. eurų.

Tautvydas neslepia, kad mėgsta greitį, o „McLaren'u“ Vokietijos autobane skriejo net 338 km/val. greičiu. Tai beveik maksimalus greitis, kokį gali pasiekti šis monstras (341 km/val.).

Tokį greitį leidžia pasiekti 4 litrų variklis (530 kW) su dviem turbinomis, generuojantis 710 AG. Tautvydas ramiai pasakoja, kad vairuojant ekstremaliai, „McLaren“ degina net 80 litrų benzino. Važiuojant ramiai „pakaks“ 30 litrų.

100 km/val. greitį „720S” pasiekia vos per 2,9 sekundės. Iki 200 km/val. įsibėgės per 7,8 sek.

Nemuno žiedo tiesiojoje Tautvydas įsibėgėjo iki 170 km/val. ir pasiekė didžiausią greitį tarp visų drago dalyvių.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai