„Spausk Gazą!“: „Audi TT“ ir naujasis projektas „Honda CB900” (5)

3423
2019 m. gegužės 3 d. 20:00
Įsibėgėja „Spausk Gazą!“ projektai – Paulius Garkauskas bando atgaivinti iš Kanados atkeliavusią „Audi TT“, o Matas Rinkevičius pristato visiškai naują projektą – motociklų entuziatas antram gyvenimui ruošia legendinį, 1981 m. gamybos motociklą „Honda CB900 bol d’or”.

„Tuo metu tai buvo vienas iš „superbike“ motociklų, vienas iš galingiausių motociklų. Žinoma, dabar to meto technologijos jau ganėtinai paseno. Tenka labai daug ką atnaujinti, kad turėtum patikimą, greitą motociklą“, - teigė Matas.

Po visų suplanuotų darbų motociklas pasikeis iš pagrindų.

„Iš esmės lieka tik rėmas ir motoras – visa kita bus perdaroma. Motociklas pas mus atkeliavo iš Švedijos. Po visų atliktų darbų ten motociklas ir grįš. Mes atliksime tiek pakeitimų, kad Lietuvoje jis tikrai neįveiktų TA“, - šypsosi Matas.

Tuo tarpu P. Garkauskas tęsia „Audi TT“ projektą.

Gana ilgai stovėjome vietoje, kol buvo atvežtos visos reikiamos detalės. Dabar TT jau įgauną pirminę formą“, - sako Paulius.

Beje, „Audi“ pažėrė ir nemažai staigmenų.

„Dabar mes supratome, ką reiškia pirkti automobilį jo neišbandžius. Duslintuvą sutvarkėme, tačiau kiek pravažiavus supratome, kad kažkas negerai su galiniais amortizatoriais – teko juos keisti. Tačiau tai nebuvo pabaiga – visiškai sudilę buvo ir priekiniai amortizatoriai, todėl pakeitėme ir juos“, - pasakoja Paulius.

Dar beliko keletas smulkių darbų ir „Audi“ bus pasiruošta vykti į ekspertizę.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai