Smulkaus verslo akademija. Vadimas Komarskis, „Omniva LT“ ir Evaldas Mockus, „Omnisend“ (0)

38005
2023 m. vasario 1 d. 16:00
Smulkaus verslo akademija | Rinkodara ir pardavimai

10:00 Vadimas Komarskis, „Omniva LT“ rinkodaros vadovas
„Penki rinkodaros principai“ – kalbant apie rinkodaros veiksmus, dažnai girdime apie tai jog pigiau yra išlaikyti esamą klientą nei jį pritraukti arba tai, kad išsiskirti yra svarbiausia rinkodaros užduotis. Kodėl „Omniva LT“ galvoja kitaip, kokie principai padeda mums augti ir kaip savo veikloje šiuos principus gali pritaikyti bet kokio dydžio prekinis ženklas?

11:00 Evaldas Mockus, „Omnisend“ rinkodaros vadovas
„Namų darbai prieš einant į užsienio rinką“ – ką reikėtų žinoti ir padaryti kiekvienam verslui, kad patektų į užsienio rinką? Kokios dažniausios klaidos pasitaiko šiame kelyje?

„Smulkaus verslo akademija“ – net 6 savaitės nuotolinių konferencijų smulkiajam verslui iš šalies verslo lyderių lūpų. Strategija, verslo procesai, rinkodara, personalo ir finansų valdymas – temos kurias nagrinės net 9 pranešėjai.

Ar verslo lyderių patarimai veikia, sužinokite iš 10 smulkiojo verslo atstovų, kurie „Smulkaus verslo akademijoje“ mėgins rasti raktą į sėkmingą smulkiojo verslo auginimą.

„Swedbank“ smulkaus verslo akademija yra šešių savaičių verslo stiprinimo programa, kurioje 10 atrinktų smulkiųjų verslininkų, padedami verslo lyderių ir mentorių, identifikuoja savo bendrovėse kylančius iššūkius ir ieško tinkamų būdų juos išspręsti.

Daugiau informacijos apie kitus #SmulkausVersloAkademija pranešimus ieškokite 👉 https://www.delfi.lt/apps/kiekvienas-gali/programa

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai