Smulkaus verslo akademija. Rytis Laurinavičius, Kaip vadovas gali padėti įmonei atrakinti tarptautinės plėtros potencialą? (0)

20158
2023 m. vasario 8 d. 10:42
„Smulkaus verslo akademija“ - tai specialus laidų ciklas, kuriame supažindinsime su 5 skirtingais verslininkais, kurie atskleis savo kelionę nuo smulkaus iki vidutinio verslo, ir panagrinėsime, kokie sprendimai, kokios verslo praktikos padeda augti. Šioje laidoje susipažinkite su įmonės „Omnisend“ vadovu Ryčiu Laurinavičium.
2022 metais „Omnisend“ pateko tarp greičiausiai augančių Europos įmonių, „Financial Times“ sudaromame reitinge.

„Smulkaus verslo akademija“ – net 6 savaitės nuotolinių konferencijų smulkiajam verslui iš šalies verslo lyderių lūpų. Strategija, verslo procesai, rinkodara, personalo ir finansų valdymas – temos kurias nagrinės net 9 pranešėjai.

Ar verslo lyderių patarimai veikia, sužinokite iš 10 smulkiojo verslo atstovų, kurie „Smulkaus verslo akademijoje“ mėgins rasti raktą į sėkmingą smulkiojo verslo auginimą.

„Swedbank“ smulkaus verslo akademija yra šešių savaičių verslo stiprinimo programa, kurioje 10 atrinktų smulkiųjų verslininkų, padedami verslo lyderių ir mentorių, identifikuoja savo bendrovėse kylančius iššūkius ir ieško tinkamų būdų juos išspręsti.

Daugiau informacijos apie kitus #SmulkausVersloAkademija pranešimus ieškokite 👉 https://www.delfi.lt/apps/kiekvienas-gali/programa

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai