Smulkaus verslo akademija. Kaip personalo ekspertai gali prisidėti prie įmonės sėkmės?, Vaida Kaikarienė, „Rimi Lietuva“ (0)

28987
2023 m. vasario 8 d. 10:29
Smulkaus verslo akademija | Personalo valdymas
Vaida Kaikarienė, „Rimi Lietuva“ Personalo vadovė
„Kaip personalo ekspertai gali prisidėti prie įmonės sėkmės?“ – kokią vertę organizacijai ar įmonei gali kurti personalo srities ekspertai? Kaip jie gali plėtoti ar padėti įmonei augti? Kaip jie prisideda prie įmonės sėkmės?

„Smulkaus verslo akademija“ – net 6 savaitės nuotolinių konferencijų smulkiajam verslui iš šalies verslo lyderių lūpų. Strategija, verslo procesai, rinkodara, personalo ir finansų valdymas – temos kurias nagrinės net 9 pranešėjai.

Ar verslo lyderių patarimai veikia, sužinokite iš 10 smulkiojo verslo atstovų, kurie „Smulkaus verslo akademijoje“ mėgins rasti raktą į sėkmingą smulkiojo verslo auginimą.

Swedbank“ smulkaus verslo akademija yra šešių savaičių verslo stiprinimo programa, kurioje 10 atrinktų smulkiųjų verslininkų, padedami verslo lyderių ir mentorių, identifikuoja savo bendrovėse kylančius iššūkius ir ieško tinkamų būdų juos išspręsti.

Daugiau informacijos apie kitus #SmulkausVersloAkademija pranešimus ieškokite 👉 https://www.delfi.lt/apps/kiekvienas-gali/programa

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai