V. Landsbergis: mūsų giminystė – atsitiktinis dalykas (23)

17687
Mindaugas Jackevičius, DELFI TV
2016 m. spalio 9 d. 22:59
Į konservatorių rinkimų štabą sekmadienio vakarą atvykęs konservatorių patriarchas, Gabrieliaus Landsbergo senelis Vytautas Landsbergis sakė esantis stebėtojas ir rinkimų vyksmą stebintis iš šalies.

„Neplatinkit gandų, kad aš čia kažką darau, bet aš aktyviai stebiu ir man įdomu, ir aš turiu vilčių, kad bus geriau. (…) Nepainiokim čia giminysčių jokių, tai nieko bendra neturi. Tai visai atsitiktinis dalykas“, – kalbėjo V. Landsbergis.

V. Landsbergį Seimo rinkimuose tenkintų „geras rezultatas“ – tas, kuris leis Lietuvai eiti į priekį.

„Kiek aš pastebiu, tai labai trukdo – žmogus ištisai puolamas būdamas visai nekaltas, bet, matyt, tenka nešti tą sunkią pavardės naštą“, – juokėsi V. Landsbergis, DELFI paklaustas, ar jo anūkui Landsbergio pavardė labiau padeda ar trukdo.

Žurnalistai V. Landsbergio klausė, ką jis mano apie jo anūko paramą homoseksualų partnerystei.

„Palaukit, homoseksualų partnerystės egzistuoja labai plačiai visame pasaulyje. Kaip jūs galite panaikinti tai, kas egzistuoja? Aš kiek supratau, jis pasakė, kad jis nemato problemos, jeigu tos partnerystės, gali susiorganizuot kokiam nors zakse, biure“, – aiškino V. Landsbergis.

Galų gale, sakė jis, gali būti asmenų, kurie dėl įvairių priežasčių veda bendrą ūkį, gyvena kartu, pavyzdžiui, dviese gyvenantis senelis su anūku.„Tie dalykai gali būti sutvarkomi sutartimis ir viskas“, – kalbėjo politikos patriarchas.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai

Naujausi