R. Karbauskis G. Landsbergio siūlymus vertina kaip spaudimą (8)

8149
DELFI TV
2016 m. spalio 24 d. 10:30
Seimo rinkimus laimėjusi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) sako, kad derėtis kvies konservatorius ir socialdemokratus. LVŽS kol kas neatskleidžia, kas gali būti siūlomas į premjerus.

LVŽS partijos pirmininkas Ramūnas Karbauskis pirmadienį surengtoje spaudos konferencijoje dėkojo Lietuvos žmonėms už aktyvumą. „Žmonės norėjo, tikėjosi, ir manau, ne veltui, pokyčių valstybėje“, – sakė R. Karbauskis, laimėjimą siejęs su aktyvumu.

R. Karbauskis sakė suprantantis laukiančią atsakomybę ir pasirengęs žmonių valią vykdyti.

LVŽS lyderis sakė, kad, jei bus kitų partijų noras, derybas pradės su konservatoriais ir socialdemokratais. Pirmiausia jis žada kalbėtis dėl programinių nuostatų. R. Karbauskis neatskleidžia, kas yra realiausias kandidatas į premjerus – tarp kandidatų įvardijami Saulius Skvernelis ir Bronis Ropė.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininkas Ramūnas Karbauskis konservatorių lyderio Gabrieliaus Landsbergio siūlymą apsispręsti, su kuria politine jėga – konservatoriais ar socialdemokratais – bus formuojama koalicija, vertina kaip galimą spaudimą.

Pasak R. Karbauskio, esama padėtis – daugiausiai Seime laimėtas mandatų skaičius – LVŽS leidžia vesti derybas tiek su kairiaisiais, tiek su dešiniaisiais.

Daugiau
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujausi