Kampanija „Man Ne Dzin“ ir DELFI: kartu didiname jaunimo domėjimąsi rinkimais (0)

590
2016 m. spalio 20 d. 13:36
Kampanija „Man Ne Dzin“ – 12-tus metus vykdomas jaunimo pilietiškumo skatinimo projektas, kurio pagrindinis tikslas – didesnis jaunų žmonių rinkiminis aktyvumas Lietuvoje. 2012 m. į Seimo rinkimus atėjus tik 18 proc. jaunų žmonių, 2016 m. pasiekėme jau 37,8 proc. jaunimo rinkiminį aktyvumą.

Tokių rezultatų būtų nepavykę pasiekti be partnerių pagalbos. Naujienų portalas DELFI – ilgametis kampanijos „Man Ne Dzin“ partneris, padedantis atrasti originalius ir naujus sprendimus, kaip pasiekti jaunų žmonių auditoriją. Kartu pasiekėme, kad kampanija būtų ne tik matomesnė, bet ir tiesiogiai bei patraukliai pateikianti visą reikalingą informaciją apie šalyje vykstančius rinkimus.

Šiame vaizdo klipe pamatysite svarbiausius šių metų kampanijos vaizdo siužetų akcentus bei idėjas – provokacijas Vilniaus gatvėse, krepšinio aikštelėje ir t.t.

Tačiau nepamirškite, kad rinkimai dar nesibaigė – vyksta antrasis rinkimų turas ir savo balsą galite atiduoti jau šiandien ir ryt vykstančiuose išankstiniuose rinkimuose visuose savivaldybių pastatuose nuo 8 iki 20 val., o sekmadienį savo rinkimų apylinkėse. Spręsk pats ir neleisk, kad už tave nuspręstų kiti, nes kaip balsuoji, taip ir turi!

Daugiau
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujausi

DELFI DĖMESIO CENTRE

Laida ŠIANDIEN 19:30

DELFI Dėmesio centre su Edmundu Jakilaičiu

171
DELFI DIENA

Laida ŠIANDIEN 15:00

DELFI Diena su Justina Ilkevičiūte

91