„Rinkimų chirurgija“. Rinkimų programos. Naujos idėjos ar inercija? (0)

205
2020 m. rugsėjo 16 d. 09:58
Vieniems partijų rinkimų programos yra būtinas dokumentas, kitiems – pasenusi ir nebereikalinga prisistatymo rinkėjams forma. Kas svarbiau: ar šūkiai ir lozungai, ar aiškiai išdėstytos idėjos ir, dar svarbiau – planai ir būdai jas įgyvendinti? Ar galime toleruoti namų darbų – rinkimų programos – neparuošusias partijas? O gal valstybę valdyti norinčios, bet programos neturinčios politinės jėgos kelia pavojų nacionaliniam saugumui?
Apie tai laidoje diskutuoja VDU profesorius Lauras Bielinis, politologas dr. Alvidas Lukošaitis ir Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos generalinio direktoriaus patarėjas strateginei komunikacijai Ginas Dabašinskas.
Moderuoja VDU doktorantas Linas Kontrimas.

„Rinkimų chirurgija“ – tai pokalbių laidų ciklas, kurio metu aptariami svarbūs rinkimų kampanijos dalykai. Jie yra reikšmingi visų politinių kampanijų metu, nors ne visada vienodai ryškiai atskleidžiami pačių kampanijos dalyvių.
Neretai ir rinkėjai apie laidose aptariamus reiškinius neturi laiko pagalvoti, nors, neišvengiamai, pasirinkdami už ką balsuoti, į juos privalės atsiremti.
Pokalbiai kuriami bendradarbiaujant Vytauto Didžiojo universiteto Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetui ir Lietuvos nacionalinei Martyno Mažvydo bibliotekai, rengiančiai metinę įžvalgų konferenciją „2021 m. Pasaulinės tendencijos ir nacionalinis saugumas“.
Pokalbių idėjos autorius – VDU doktorantas Linas Kontrimas.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai