„Rinkimų chirurgija“. Lietuvos tautos rinkimų karuselėje: ar visiems yra vietos? (0)

42
2020 m. rugsėjo 17 d. 00:00
Neabejojama, kad Lietuvoje gyvenančios tautos turi visas galimybes puoselėti savo kultūrines tapatybes. O kaip yra su politiniu atstovavimu? Ar nacionaliniu pagrindu sukurtos politinės partijos – normalus, ar galimas grėsmes keliantis reiškinys? Ką vadinamosios didžiosios arba lietuviškosios partijos daro, kad Lietuvoje gyvenančių tautų atstovai būtų įtraukti į bendras veiklas? O gal šis įtraukimas yra paliktas kitiems, nebūtinai net Lietuvoje esantiems veikėjams?
Šiomis temomis diskutuojame su VDU mokslininku, docentu dr. Andžejumi Pukšto.
Kalbina VDU doktorantas Linas Kontrimas.

„Rinkimų chirurgija“ – tai pokalbių laidų ciklas, kurio metu aptariami svarbūs rinkimų kampanijos dalykai. Jie yra reikšmingi visų politinių kampanijų metu, nors ne visada vienodai ryškiai atskleidžiami pačių kampanijos dalyvių.
Neretai ir rinkėjai apie laidose aptariamus reiškinius neturi laiko pagalvoti, nors, neišvengiamai, pasirinkdami už ką balsuoti, į juos privalės atsiremti.
Pokalbiai kuriami bendradarbiaujant Vytauto Didžiojo universiteto Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetui ir Lietuvos nacionalinei Martyno Mažvydo bibliotekai, rengiančiai metinę įžvalgų konferenciją „2021 m. Pasaulinės tendencijos ir nacionalinis saugumas“.
Pokalbių idėjos autorius – VDU doktorantas Linas Kontrimas.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai

03:08
Trisdešimt: Lietuvos sėkmės istorijos

Lietuva - kosminė valstybė

10
03:08
Trisdešimt: Lietuvos sėkmės istorijos

Lietuviško romano sėkmė pasaulyje

15
03:05
Trisdešimt: Lietuvos sėkmės istorijos

Laisvė ir palaikymas

8
03:08
Trisdešimt: Lietuvos sėkmės istorijos

Atgimusi Žemaitija

18