„Rinkimų chirurgija“. Kampanijos – adrenalinas, varantis nuobodulį? (0)

40
2020 m. rugsėjo 23 d. 17:03
Ar pakanka politikams azarto siekiant pergalės rinkimuose? Ar nėra Lietuvoje vykstančios rinkimų kampanijos nuvėsusios, vangios ir nebeįdomios? Gal susidaro įspūdis, kad politikams nėra dėl ko per daug stengtis, nes tas paprastai penkiasdešimt plius minus rinkėjų nuošimtis, atėjęs į rinkimus, paskirsto savo balsus populiarioms arba madingoms partijoms, ir rinkimai – baigti?
Linas Kontrimas šiomis temomis kalbina VDU profesorių Laurą Bielinį ir Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos generalinio direktoriaus patarėją strateginei komunikacijai Giną Dabašinską.

„Rinkimų chirurgija“ – tai pokalbių laidų ciklas, kurio metu aptariami svarbūs rinkimų kampanijos dalykai. Jie yra reikšmingi visų politinių kampanijų metu, nors ne visada vienodai ryškiai atskleidžiami pačių kampanijos dalyvių.
Neretai ir rinkėjai apie laidose aptariamus reiškinius neturi laiko pagalvoti, nors, neišvengiamai, pasirinkdami už ką balsuoti, į juos privalės atsiremti.
Pokalbiai kuriami bendradarbiaujant Vytauto Didžiojo universiteto Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetui ir Lietuvos nacionalinei Martyno Mažvydo bibliotekai, rengiančiai metinę įžvalgų konferenciją „2021 m. Pasaulinės tendencijos ir nacionalinis saugumas“.
Pokalbių idėjos autorius – VDU doktorantas Linas Kontrimas.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai