Publikos nuomone. Loreta Graužinienė: Saulius Skvernelis man skolingas už reitingų pakėlimą (5)

35793
2019 m. rugsėjo 30 d. 14:40
Loreta Graužinienė – profesionali auditorė, buvusi viena Valstybės vadovių – seimo pirmininkė, tris kadencijas dirbusi Seime, kandidatė į Prezidentus, ir dviejų vaikų mama – dingo iš mūsų ekranų. Apie jos šiandieninį gyvenimą šiandien mažai težinoma.

Vis tik retas žinomas žmogus Lietuvoje yra taip nukentėjęs nuo viešumo, kaip Loreta. Smulkiausios jos klaidos – plačiai aptartos, tačiau ar kas kada paklausė, koks jausmas aplanko po viešai padarytos klaidos?

Kodėl nutrūkos Loretos politinė karjera ir ką ji veikia šiandien? Kieno sprendimas buvo Juozui Statkevičiui patikėti Loretos įvaizdį 2006 m. prieš Darbo partijos pirmininko rinkimus?

Kodėl Graužinienės pavardė nešmėžavo nė viename Darbo partijos korupcijos skandale? Kodėl vis tik nesusiklostė santykiai su Prezidente Dalia Grybauskaite? Ir ką po skandalingojo telefoninio pokalbio su tuometiniu vidaus reikalų ministru Sauliumi Skverneliu jai asmeniškai pasakė dabartinis premjeras? Ir ką kitą rytą teko išgyventi Loretai po to, kai ši supainiojo skiemenis šventinio renginio Katedros aikštėje metu?

Laidą „Publikos nuomone“ kuria ir veda komunikacijos konsultantas Jaunius Špakauskas.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai