Sunaikinta Pravieniškių mafija nori grįžti: zona – mūsų (0)

56494
Dainius Sinkevičius, DELFI TV | www.DELFI.lt
2018 m. rugpjūčio 27 d. 15:05
Daugybę metų veikusio Pravieniškių mafijos nusikalstamo susivienijimo lyderiai ir dalyviai skundžiasi kalinimo sąlygomis Lukiškių kalėjime, tačiau šiandien jie dar pernelyg pavojingi, kad būtų sugrąžinti į ten, kur viskas ir prasidėjo – Pravieniškių pataisos namus. Sudėtingą tyrimą atlikę prokurorai sako, kad jokiu būdu negalima pavojingų kalinių grąžinti į Pravieniškes – taip kils grėsmė kitiems čia bausmę atliekantiems nuteistiesiems.

„Baudžiamojoje byloje yra duomenų, koks buvo daromas poveikis kitiems nuteistiesiems, kaip prieš juos smurtauta ir grasinta susidorojimu“, – sakė Generalinės prokuratūros prokuroras Gintas Ivanauskas.

Apie tai prokuroras pirmadienį prabilo Vilniaus apygardos teisme, kurio trijų teisėjų kolegijai patikėta išnagrinėti prokurorų ir policijos surinktus duomenis dėl Pravieniškių mafijos padarytų nusikaltimų zonoje.

Ypatingai didelės apimties ir sudėtingą baudžiamąją bylą teisėjai atvers spalio mėnesį, o dabar buvo sprendžiama, ar pagrindiniams nusikalstamo susivienijimo lyderiams toliau taikyti griežčiausią kardomąją priemonę – suėmimą – ir toliau juos laikyti Lukiškių tardymo izoliatoriuje-kalėjime.

Daugiau apie tai skaitykite DELFI ir specialiame DELFI straipsnių cikle „Pravieniškių mafija: nerašyti zonos įstatymai“.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai