Pravieniškių mafija. Išskirtinis kalėjimo „ožio“ pasakojimas (55)

75973
Dainius Sinkevičius, Kiril Čachovskij | www.DELFI.lt
2018 m. rugsėjo 10 d. 08:12
Dėl nepakeliamų gyvenimo sąlygų su dviem draugais iš gyvenamųjų patalpų išėjęs nuteistasis Vytautas Jurkevičius teigia, kad Pravieniškių pataisos namų administracija pataikauja telefoniniu sukčiavimu užsiimantiems nuteistiesiems.

„Paėmėme būrio draugų telefonus ir nunešėme pareigūnams, o gerbiamas direktoriaus pavaduotojas mums išsireiškė: „O kodėl jūs imate svetimus telefonus, nereikėjo imti, nebūtų buvę problemų“, – DELFI pasakojo nuteistasis. – Aš net šoką gavau, sakau, kiek žinau, pataisos namuose išvis negalima turėti telefonų, sakau, kaip suprantu, juos palaikote, kaip čia yra – mes padarome gero, o jūs čia sprendžiate, baudžiate?“

Nuteistasis sako, kad dabar nuteistieji nori susidoroti – jau duotas įsakymas nerašytas kalėjimo taisykles pažeidusius nuteistuosius „nupilti“ ir padaryti žemiausios kastos atstovais. Tačiau V. Jurkevičius, nors ir pripažįsta, kad yra kalėjimo „ožys“, tačiau tikina, jog vadinamųjų „poniatkių“ jau nebesilaiko.

Tuo metu įkalinimo įstaigos administracija sako, kad nuteistieji iš gyvenamosios zonos išėjo tik dėl to, jog turėjo skolų kitiems kaliniams.

Daugiau apie tai žiūrėkite vaizdo įraše ir skaitykite specialiame DELFI projekte „Pravieniškių mafija. Nerašyti zonos įstatymai“.

Daugiau

Rekomenduojame

Naujausi