Piniginiai reikalai. Verslas ruošia planą, kaip atnaujinti veiklą dar nuo vasariokita tema – ar negresia Lietuvai emigracijos banga (7)

40333
2021 sausio mėn. 25 d. 12:00
Nuo lapkričio karantine gyvenantis verslas tikisi, kad jau matyti šviesa tunelio gale ir veiklą palaipsniui bus galima atnaujinti vasarį.

Asociacijos ruošia planus, kas pirmiausia galėtų pradėti darbą, kokių reikalavimų laikytųsi ir kaip atrodytų pirmieji mėnesiai veiklos vis dar gyvenant karantino sąlygomis. Pokalbyje apie tai, kaip verslas galėtų dirbti, dalyvauja Lietuvos prekybos įmonių asociacijos direktorė Rūta Vainienė, Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė Evalda Šiškauskienė, Lietuvos sveikatingumo ir sporto klubų asociacijos valdybos narys Vidmantas Šiugždinis.

Kita tema – augantis nedarbas šalyje. Užimtumo tarnyba skelbia, kad registruotas nedarbas sausį perkopė 16,1 proc. ir tai dar nėra pikas. „Sodra“ pastebi, kad trečdalis bedarbių prieš karantiną nė nebuvo dirbę Lietuvoje. Ar pasibaigus išmokoms sulauksime emigracijos iš Lietuvos bangos? Pokalbyje dalyvauja „Luminor“ vyriausiasis ekonomistas Žygimantas Mauricas ir Lietuvos socialinių tyrimų centro Boguslavas Gruževskis.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai