Piniginiai reikalai. Sunkumai renkantis elektros tiekėją ir prognozė finansų rinkoms (0)

49826
2020 m. spalio 5 d. 11:30
Rugsėjį Lietuvoje prasidėjo elektros rinkos liberalizavimo procesas: pirmuoju etapu pasiūlymai pasirinkti elektros tiekėją siunčiami maždaug 100 tūkst. vartotojų, kurie per metus sunaudoja daugiau nei 5 tūkst. kilovatvalandžių.

Tačiau pasirinkti savo tiekėją leidžiama ir tiems, kurie patenka į kitą etapą, kurie sunaudoja mažiau elektros. Nepriklausomus elektros tiekėjus jau pasirinko daugiau nei 22 tūkst. gyventojų. Renkantis tiekėją išaiškėjo ir pirmosios problemas. Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) ir Energetikos ministerija perspėjo, kad siekdami pritraukti klientų, kai kurie nepriklausomi tiekėjai klaidina žmones, nepateikdami visos informacijos apie būsimas paslaugas ir galutinę elektros kainą.

Apie tai, kokios problemos kyla renkantis tiekėją, ar gyventojai sutaupys ir kas būna nepasirinkus, kalbamės laidoje su ESO Paslaugų tarnybos vadovu Renaldu Radvila ir VERT Pirmininko pavaduotoju Renatu Pociumi.

Antrasis laidos pokalbis su „Danske Bank“ vyresniuoju investicijų strategu Povilu Stankevičiumi apie pirmosios bei antrosios koronaviruso bangos poveikį finansų rinkos bei kitas geopolitines grėsmes, o taip pat prognozė Lietuvos finansų rinkoms.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai