Piniginiai reikalai. Pauzė elektros tiekėjų pasirinkime: paaiškinimai, kaip dabar reikėtų elgtis (8)

23470
2021 spalio mėn. 18 d. 12:00
Šiais metais prasidėjusiame antrajame elektros rinkos liberalizavimo procese – pauzė. Iki metų galo į antrą etapą patenkantys apie 780 tūkst. gyventojų turėjo pasirinkti nepriklausomą elektros tiekėją, tačiau dėl visoje Europoje ženkliai augančių elektros kainų Energetikos ministerija paruošė planą, kaip palengvinti gyventojus augančių išlaidų naštą.

Plane – ir siūlymas nukelti tiekėjo pasirinkimo laikotarpį. Dėl to liberalizavimo procesas stoja, o gyventojai lieka su klausimu – tai ką dabar daryti, rinktis tiekėją ar laukti?

Apie 278 tūkst. vartotojų tiekėją jau pasirinko, tad klausimų netrūksta ir jiems, jei siūlymai nukelti sutarties įsigaliojimą su tiekėju bus patvirtinti, kokį kelią geriausia pasirinkti?

Laidoje į šiuos ir kitus aktualius gyventojams klausimus apie elektros kainas, tiekėjų pasirinkimą atsakys Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos (VERT) pirmininkas Renatas Pocius, „Elektrum Lietuva“ direktorius Martynas Giga, „Ignitis“ Privačių klientų tarnybos vadovas Andrius Kavaliauskas.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai