Piniginiai reikalai. Lietuvoje – nerimą keliantis nedarbas: ko imsis Vyriausybėkita tema – kaip jaučiasi savaitę dirbantys prekybininkai (21)

27350
2021 vasario mėn. 22 d. 12:15
Dėl pandemijos šalyje išaugęs nedarbas ima kelti nerimą. Ekspertai įspėja, kad atsivėrus sienoms galima sulaukti emigracijos bangos, o taip pat Lietuva gali patekti į ilgalaikio nedarbo spąstus. Iš darbdavių girdima, kad net esant didžiuliam nedarbui sunku prisikviesti darbuotojų.

Prezidentūra siūlo peržiūrėti nedarbo sistemą, Užimtumo tarnybos veiklą. Pokalbyje ko imtis, kad išvengtume skaudžių nedarbo pasekmių kalbamės su socialinės apsaugos ir darbo ministre Monika Navickiene ir „Investuotojų forumo“ vykdomąja direktore Rūta Skyriene.

Antrame pokalbyje kalbėsimės apie neseniai veiklą atnaujinusius prekybininkus. Jau savaitę laiko gali dirbti mažos iki 300 kv. m. parduotuvės, turinčios atskirą įėjimą iš lauko, tačiau ar atvėrus duris sugrįžo ir pirkėjai ir jau galima ramiau atsipūsti? Apie prekybininkų nuotaikas papasakos prekybos miestelio „Urmo“ marketingo vadovė Dovilė Lengvenienė.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai