Pas Editą. Rūta Lapė: niekada nebūsi ir geriausia žurnaliste, ir geriausia mama (0)

11790
2023 kovo mėn. 31 d. 20:00
„Turi nuleisti lūkesčius, kad niekada nebūsi geriausia žurnalistė ir nebūsi geriausia mama“, - apie šeimos ir karjeros derinimą pasakojo pokalbių laidos „Kasdienybės herojai“ kūrėja ir vedėja Rūta Lapė.

„Savo gyvenimą derinu prie šeimos. Dirbu nuo ankstyvo ryto, o popiet vežioju vaikus po būrelius. Tai jie nemato manęs dirbančios. Dirbu, kol vaikai būna
mokykloje ir darželyje.“

Kaip jai pavyksta suderinti, kad ir šeima būtų laiminga, ir realizuotų save – Rūta atskleidžia laidoje „Pas Editą“.

„Visada buvo prioritetas – vyro darbas. Aš dabar, vaikams augant, atsikovoju vis daugiau savo pozicijų“, - apie karjerą ir darnų šeimos gyvenimą pasakoja žurnalistė Rūta Lapė, kuri šeimą sukūrė labai greitai.

Vyras pasipiršo po trijų mėnesių, po pusmečio jie susituokė ir vėliau gimė vaikai vienas po kito. Kodėl taip staiga nėrė į šeimą ir kaip jai sekasi ją derinti su laidos kūrėjos vaidmeniu, Rūta atskleidžia laidoje „Pas Editą“.

„Tada laukiausi ir mes su vyru svečiavomės pas vieną garsią moterį, jos nuostabiame name, kurį suprojektavo mano vyras. Ji pasižiūrėjo į mane į sako: “Tu, mergaite, nebandyk nužudyti jo talento su ta savo buitimi”, - apie akibrokštus savo asmeniniame gyvenime Editai Mildažytei pasakojo už garsaus architekto ištekėjusi populiarios laidos „Kasdienybės herojai“ kūrėja Rūta Lapė.

„Taigi galėtum nieko nedirbti. O tu čia… bėgioji, dirbi kažkokia žurnaliste“, - apie dažną pasiūlymą jai mėgautis tiesiog buvimu pasiturinčio vyro žmona pasakoja populiarios laidos „Kasdienybės herojai“ kūrėja Rūta Lapė.

„Tai man buvo čia kaip skuduras per veidą. Aš „ta
žurnaliste“ dirbčiau turbūt net jei man nemokėtų. Aišku, nenoriu, kad taip nutiktų“, - juokauja Rūta ir pasakoja, kaip kartais nelengva atlaikyti kitų žmonių netikėtus pareiškimus.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai