Pas Editą. Robertas Kalinkinas: kartais tenka kai kurioms klientėms ir klientams „išoperuoti smegenis“ (0)

5908
2023 gegužės mėn. 26 d. 20:00
„Kartais tenka kai kurioms klientėms ir klientams „išoperuoti smegenis“. Bet visi laimingi išeina“, - juokauja dizaineris Robertas Kalinkinas apie situacijas, kurių pasitaiko jo darbe neretai. Šmaikštusis kūrėjas laidoje „Pas Editą“ be skrupulų žeria komiškas situacijas tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime. Gera aštraus humoro dozė su Robertu – garantuota!

„Ką man bedaryti? Mums abiem viskas veikia, mes norim to vaiko. O gydytojas sako: jums reikia tiesiog daugiau mylėtis. Ateis laikas, ateis ir vaikas. Kai aš mečiau savo darbą, nustojau stresuoti nuo visokių apkalbų, ir pastojom“, - be galo atviras, šmaikštus ir nenustygstantis dizaineris, influenceris ir verslininkas Robertas Kalinkinas laidoje „Pas Editą“ atvirai pasakojo, kaip kadaise su žmona buvo jau nevilty bandydami susilaukti vaiko. Bet jiems pavyko!

„Aš parduodu sielą velniui, o Agnytė būna daugiau namie. Bet man reikia jos patarimų, įžvalgų“, - gyvenimo be žmonos jau neįsivaizduojantis Robertas Kalinkinas pasakojo laidoje „Pas Editą“, ne tik kaip jie sekasi išlaikyti santykius, bet ir kaip jis „atmušė“ kadaise Agnę nuo kito vaikino. Panašu, kad plano „nepasiduoti ir eiti į priekį“ Robertas laikosi jau nuo senų laikų.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai