Pas Editą. Mantas Wizard: jaučiau kompleksą, kad žmonės nuvertina tai, ką darau (0)

6906
2023 gegužės mėn. 19 d. 20:00
„Jaučiau kompleksą, kad žmonės nuvertina tai, ką darau, kad neva tai cirkas, sovietinė estrada ar panašiai“, - tokių komentarų teko Mantui Wizard sulaukti karjeros pradžioje.

„Mačiau spektaklį. Kažkas šliaužė pusvalandį grindimis... Ir aš žiūriu ir galvoju, kad aš turiu kortų triukų, kurie yra gerokai stipresni.“ Apie savo profesiją, kuri nenusileidžia kitiems scenos menams, o neretai ir lenkia bei vis lengviau sulaužomus stereotipus apie magiją laidoje „Pas Editą“ pasakojo turbūt žinomiausias šalies magas.

„Tai yra mano gyvenimo meilė, mano pašaukimas, priklausomybė. Scena išgydo viską“,- apie gyvenimo būdu tapusį užsiėmimą pasakojo Mantas Wizard, neslėpdamas, kad džiaugiasi tuo, ką turi ir kad vis pasiekia savo svajones, kurios kadaise atrodė nerealios. „Noriu ir toliau gyventi taip, kaip gyvenu. Kai vardas man jau padeda, kai žmonės nori mane pamatyti.

Kokius noriu turėti žmones, o kokius noriu paleisti... norisi, kad tokio stabilumo periodas tęstųsi, kad ta ugnis neužgestų“, - apie nerealiai kažkada skambėjusias svajones, jų išsipildymą ir tikrą gyvenimo džiaugsmą laidoje „Pas Editą“ nuoširdžiai dalijosi Mantas Wizard.

„Kaip žmogus reaguoja į triuką, daug pasako apie patį žmogų. Labai daug reagavimo tipažų. Sakau, jei norite pažinti žmogų, atsiveskite jį į magijos vakarą“, - kaip jo pasirodymai atskleidžia žmogaus savybes Editai Mildažytei pasakojo Mantas Wizard. O ką magas sako žiūrovui, kuris ateina ir rėžia: „žinau, kaip tu tai padarei“ – šį penktadienį laidoje „Pas Editą“.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai