Pas Editą. Mantas Jankavičius: moterys man yra didžiulė mįslė (0)

8657
2023 kovo mėn. 3 d. 20:00
„Visiškai jų nesuprantu. Man jos yra didžiulė mįslė“, - apie moteris laidoje „Pas Editą“ kalbėjo Mantas Jankavičius. „Mano koncertai yra kažkas tokio... Daug metų mano koncertuose lankosi moterys ir tai yra Dievo dovana. Nors gruodžio mėnesį, kai turėjau turą, nusistebėjau, nes publika buvo – pusė ir pusė (vyrų ir moterų). Turbūt tos moterys, su kuriomis mes augome kartu, jos pradėjo vestis vyrus į koncertus.“ Kas labiausiai džiugina vieną mylimiausių Lietuvos atlikėjų – laidoje „Pas Editą“.

„Iš kur pas mane buvo tiek drąsos ir pasitikėjimo..?“ – paklaustas, ar nebuvo baisu atlikti F.Mercury, savimi stebėjosi Mantas Jankavičius. „Aš dainuoju taip, kaip sudainuočiau gyvenimą. Kaip dainuočiau Dievo akivaizdoje.“ Apie įsikūnijimą į asmenybes, prie kurių kiti net mintimis bijo priliesti, laidoje „Pas Editą“ pasakojo jau daug metų savo ryškiais pasirodymais publiką žavintis Mantas Jankavičius.

„Tik keturi“, - į Editos Mildažytės pastebėjimą, kad augina jau keturis vaikus, atsakė Mantas Jankavičius. Į klausimą, nuostabu tai ar sunku, dainininkas atsakė: „Labai. Ir taip, ir taip.“ Garsus atlikėjas tikina, kad kiekvienas ateinantis vaikas ugdo vis naujas tėvų savybes, tokias kaip ištvermė, kantrybė. „Pradeda nebetvinkčioti akys. Tiesiog tu žiūri į gyvenimą. Kažkas nugriuvo, kažkas sudužo – viskas ok, ramu.“ Kadaise didelės šeimos neplanavęs, šiandien dainininkas ja labai džiaugiasi. „Pas mane didelė gauja. Daug žmonių namuose. Aš kartais taip žiūriu... keliuose kvadratiniuose metruose labai daug yra tokio tirštumo kūno masių. Ir jų daugės.“ Apie ką svajoja gausios šeimos galva, šarmingasis atlikėjas Mantas Jankavičius – jau laidoje „Pas Editą“.

„Ji yra su pašaukimu motinystei. Ji nesikankina. Yra moterų, kurios vargsta ir „bėdavojasi“, kad nėra laiko karjerai ir sau. Mano žmona nesikankina. Ji yra tiesiog nuostabi motina mano vaikų“, - negailėjo savo antrajai pusei pagyrų Mantas Jankavičius. Pora jau daugiau nei 20 metų kartu.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai